توضیحات کامل :

پاورپوینت نظام سرمایه داری چیست

 

پاورپوینت نظام سرمایه داری چیست شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد،حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

کاپیتالیسم یا نظام سرمایه‌داری، نظامی اقتصادی است که در آن افراد خصوصی و نه دولت مالکیت و مدیریت شرکتها را برعهده دارند. این شرکتها برای کسب و کار با یک دیگر رقابت می‌کنند. آنها هستند که تعیین می‌کنند چه محصولاتی را می‌خواهند تولید کنند و چه مقدار بایستی هزینه نمایند و کجا آنها را به فروش رسانند. شرکتها تمام این کارها را به منظور به دست آوردن سود برای صاحبان خود انجام می‌دهند. افرادی که از پول خود جهت راه اندازی شرکت و یا اداره‌ی شرکتی استفاده می‌کنند را کاپیتالیست یا سرمایه دار می‌نامند.

با وجود آن که شکل خالص و حقیقی نظام سرمایه داری وجود ندارد و دولتها به طرق مختلفی اقتصاد را تحت کنترل دارند، اما این نظام، به عنوان معروف‌ترین سیستم اقتصادی باقی مانده است. در ایالات متحده، دولت خود را تا آن جا که امکان دارد از اقتصاد دور نگاه داشته اما در برخی کشورهای اروپایی کنترل اقتصادی بسیار وسیع‌تر است. سایر نامهای نظام سرمایه ‌داری، نام‌های اقتصاد بازار آزاد یا سرمایه‌ گذاری آزاد را شامل می‌شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
ویژگی‌های نظام سرمایه ‌داری
دولت چگونه اقتصاد را تحت نظارت قرار می‌دهد
تاریخچه نظام سرمایه ‌داری
پایان

 

عنوان : نظام سرمایه داری چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 384 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

نظام سرمایه داری چیست