توضیحات کامل :

پاورپوینت تعریف استهلاک و روش محاسبه آن

 

پاورپوینت تعریف استهلاک و روش محاسبه آن شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

استهلاک عبارت است از کاهش کیفیت، کمیت یا ارزشِ مداومِ یک دارایی به‌صورت ماندگار. استهلاک معیار دوامِ یک دارایی ثابت است. در حقیقت انتظار می‌رود با گذشت زمان، از کاراییِ دارایی‌های ثابت که به طور مداوم در کسب‌وکار استفاده می‌شود، کاسته شود. این تعریف استهلاک است.

استهلاک ارزیابیِ اندازه‌ی دوام است که محاسبه شده و در گزارش سود و زیانِ ماهانه یا سالانه ثبت می‌شود. هزینه‌ی داراییِ موردنظر منهای مقدار کل استهلاک، ارزش خالص آن دارایی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
علت استفاده از استهلاک
چگونه دارایی‌ها مستهلک می‌شوند
نحوه محاسبه استهلاک
روش‌های استهلاک
رابطه‌ی استهلاک و زمان
پایان

 

عنوان : تعریف استهلاک و روش محاسبه آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 352 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31 

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت تعریف استهلاک و روش محاسبه آن