X
تبلیغات
امروز: پنجشنبه 3 اسفند 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت ترازنامه مالی چیست

پاورپوینت ترازنامه مالی چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 487 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 36

پاورپوینت ترازنامه مالی چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت ترازنامه مالی چیست


پاورپوینت ترازنامه مالی چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ترازنامه، اظهارنامه مالی است که ارزش خالص یک شرکت را در یک تاریخ معین مانند پایان سال نشان می دهد. این اظهارنامه مالی، دارایی های شرکت، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام را منعکس می کند. تهیه و آماده سازی ترازنامه، نقش مهمی در رشد کسب و کار شما دارد.

ترازنامه یک اظهارنامه دو ستونه از اقلام است که هر ستون باید با ستون دیگر تراز باشد. ستون اول، لیست دارایی ها است. ستون دوم، حاصل جمع لیست بدهی ها و حقوق صاحبان سهام در کسب و کار است. در واقع ترازنامه نشان می دهد که:

بدهی ها + حقوق صاحبان سهام = دارایی

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
ترازنامه چیست؟
دارایی ها در ترازنامه
بدهی ها در ترازنامه
حقوق صاحبان سهام در ترازنامه
تهیه ترازنامه
پایان

عنوان : ترازنامه مالی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 488 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت ترازنامه مالی چیست

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت ترازنامه مالی چیست , پاورپوینت ترازنامه مالی چیست , دانلود پاورپوینت ترازنامه مالی چیست , پاورپوینت رایگان ترازنامه مالی چیست , پاورپوینت ترازنامه چیست , پاورپوینت تراز مالی چیست , پاورپوینت مفهوم ترازنامه مالی , پاورپوینت تعریف ترازنامه مالی , دانلود ترازنامه مالی چیست , ترازنامه مالی چیست , تحقیق ترازنامه مالی چیست , پروژه ترازنامه مالی چیست , دانلود پاورپوینت ترازنامه چیست , د

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب