X
تبلیغات
امروز: چهارشنبه 4 بهمن 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت امید به زندگی چیست

پاورپوینت امید به زندگی چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 467 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 35

پاورپوینت امید به زندگی چیست شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت امید به زندگی چیست

پاورپوینت امید به زندگی چیست شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژه "Life Expectancy" در لغت به معنی تعداد متوسط سال‌هایی است که یک شخص اگر شرایط مرگ و میری را که در جدول عمر مشخص شده، به کار بندد، زندگی خواهد کرد. و در اصطلاح عبارت است از تعداد سال‌هایی که انتظار می‌رود یک فرد از یک سن تا سن دیگر زنده باقی بماند. امید زندگی را می‌توان برای هر سنّی محاسبه کرد؛ مثلاً مشخّص نمود، یک مرد 65 ساله به طور متوسط چند سال دیگر عمر خواهد کرد، البته به شرط این‌که الگوی احتمال مرگ او نیز در آینده مانند انسان‌های 65 سال به بالای فعلی باشد.

لازم به ذکر است که وضع بهداشتی یک جمعیت با مجموعه‌ای از شاخص‌ها بیان می‌شود که قطعاً مستقل از یکدیگر نمی‌باشد. هرکدام از این شاخص‌ها به‌تنهایی واقعیتی ویژه را بیانگر هستند: میزان مرگ ‌و ‌میر خام، میزان مرگ ‌و میر نوزادان، تغییرات این میزان‌ها برحسب تجهیزات درمانی و پزشکی در مناطق مختلف و ...، اما یک شاخص کلی نیز موجود است که همه این شاخص‌های ویژه را با مرتبط ساختن آن‌ها با یکدیگر خلاصه می‌کند و این شاخص چیزی جز امید به زندگی در بدو تولد نیست.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
امید به زندگی در لحظه تولد
احتمال بقاء یا توان زندگی
عمر متوسط (Life Mean)
پهنه عمر و تفاوت آن با امید به ‌زندگی
پایان

عنوان : امید به زندگی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 468 کیلوبایت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت امید به زندگی چیست

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت امید به زندگی چیست , پاورپوینت امید به زندگی چیست , دانلود پاورپوینت امید به زندگی چیست , پاورپوینت رایگان امید به زندگی چیست , پاورپوینت احتمال بقاء , پاورپوینت عمر متوسط , پاورپوینت پهنه عمر , پاورپوینت تعریف امید به زندگی , پاورپوینت مفهوم امید به زندگی , دانلود امید به زندگی چیست , امید به زندگی چیست , تحقیق امید به زندگی چیست , پروژه امید به زندگی چیست , دانلود پاورپوینت احت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب