X
تبلیغات
امروز: چهارشنبه 4 بهمن 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت فرانچایز چیست

پاورپوینت فرانچایز چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 386 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 42

پاورپوینت فرانچایز چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت فرانچایز چیست

پاورپوینت فرانچایز چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

توسعه رشد فراوانی داشته، استفاده از داراییهای فکری شرکتها و کسب و کارهای معتبر (مانند برند، اختراعات ثبت شده و...) می باشد که تحت قراردادهای مشخصی و در قبال پرداخت هزینه هایی به عنوان حق استفاده از دارایی، فرانچایز (Franchise) می باشد که در بازار رستوران، فست فود و کافی شاپ بیش از سایر کسب و کارها دیده می شود و در این بین شاخص ترین آنها در دنیا مک دونالد  (Mc Donald) می باشد. در ایران نیز نمونه هایی از ایجاد چنین شبکه هایی از توزیع خدمات وجود دارند که در بین آنها «بوف» و «هایدا» قدیمی تر و «پدر خوب» نمونۀ جدیدتر آن محسوب می گردد.

گرایش عمومی به سرمایه گذاری در صنعت Franchise به حدی است که حتی کسب و کارهای منفرد به  محض رسیدن به سود قابل توجه اقدام به تدوین یک الگوی استاندارد برای خود میکنند و با استفاده از سرمایه شخصی و یا جذب سرمایه گذار شعبه های جدید ایجاد میکنند و این کاری نیست جز حرکت بسوی تولد یک Franchise جدید.

به طور خلاصه استفاده از یک فرانچایز چیزی نیست جز تکرار یک الگوی آزمایش شده کسب و کار که منجر به کاهش ریسک سرمایه گذاری میشود. در چارچوب مفهوم فرانچایز سرمایه گذار طبق قراردادی مدون با ارایه دهنده فرانچایز (Franchazee) از تجربه او برای راه اندازی یک کسب و کار مشابه استفاده میکند و از این امر بهره میبرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
فرانچایز چیست
سازمانهای فرانچایزی
خرده فروش های تحت حمایت تولیدکننده
عمده فروش های تحت حمایت تولیدکننده
خرده فروش های تحت حمایت شرکت خدماتی
مزایا
معایب
پایان

عنوان : فرانچایز چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 388 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت فرانچایز چیست

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت فرانچایز چیست , پاورپوینت فرانچایز چیست , دانلود پاورپوینت فرانچایز چیست , پاورپوینت رایگان فرانچایز چیست , پاورپوینت حق امتیاز انحصاری , پاورپوینت FRANCHISE چیست , پاورپوینت تعریف فرانچایز چیست , پاورپوینت تعریف حق امتیاز انحصاری , پاورپوینت مفهوم حق امتیاز انحصاری , دانلود فرانچایز چیست , فرانچایز چیست , تحقیق فرانچایز چیست , پروژه فرانچایز چیست , دانلود پاورپوینت حق امتیا

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب