X
تبلیغات
امروز: چهارشنبه 4 بهمن 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 314 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 7,800 تومان

خرید

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

هدف مرسوم سیاست پولی در شرایط رکود، کاهش نرخ بهره است که این کار از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در بازار انجام می‌شود.

 تسهیل مقداری یک سیاست پولی نامتعارف یا غیرمرسوم است که از سوی بانک مرکزی برای تحریک اقتصاد در شرایطی که ابزارهای مرسوم سیاستی کارآیی ندارند، استفاده می‌شود.

 این سیاست اولین بار در ژاپن در سال ۲۰۰۱ برای خروج از رکود و تحریک اقتصاد معرفی و اجرا شد. هدف مرسوم سیاست پولی در شرایط رکود، کاهش نرخ بهره است که این کار از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در بازار انجام می‌شود.

اما در دوره پس از بحران نرخ بهره در اثر رکود اقتصادی و اجرای سیاست پولی انبساطی به حوالی صفر میل کرده و بر همین اساس فضایی برای اجرای سیاست مرسوم باقی نمی‌ماند.

و ...

عنوان : تسهیلات مقداری چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 316 کیلوبایت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست

قیمت فایل فقط 7,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست , پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست , دانلود پاورپوینت تسهیلات مقداری چیست , پاورپوینت رایگان تسهیلات مقداری چیست , پاورپوینت تعریف تسهیلات مقداری , پاورپوینت مفهوم تسهیلات مقداری , دانلود تسهیلات مقداری چیست , تسهیلات مقداری چیست , تحقیق تسهیلات مقداری چیست , پروژه تسهیلات مقداری چیست , دانلود پاورپوینت رایگان تسهیلات مقداری چیست , دانلود پاورپوینت تعریف تسهیلات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب