X
تبلیغات
امروز: چهارشنبه 4 بهمن 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست

پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 466 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 35

پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست


پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

قراردادهای فاینانس بدین مفهوم هستند که یک بانک یا موسسه تجاری خارجی وامی را به‌منظور عملیات معینی به کشور و یا شرکت مشخصی پرداخت کرده و درواقع کنترلی روی هزینه کردن آن ندارد و لذا تعهدی نیز برای به ثمر نشستن طرح نداشته و در سررسیدهای تعیین‌شده‌ای اصل‌وفرع آن را از طرف قرارداد و یا بانک تضمین‌کننده قرارداد دریافت می‌کند.

در برخی مواقع، فروشنده مایل نیست وجه کالا را به صورت اعتبار اسنادی مدت دار دریافت نماید از طرف دیگر خریدار نیز به دلیل فقدان نقدینگی قادر به پرداخت نقدی اعتبار اسنادی نمی‌باشد، در این حالت  معمولاً خریدار از یک بانک یا موسسه مالی درخواست می‌کند که وجه اعتبار اسنادی را به صورت نقدی  به فروشنده پرداخت و اصل و سود مبلغ پرداخت شده را در یک دوره زمانی مشخص از خریدار دریافت نماید، این روش پرداخت را فاینانس مالی و به موسسات تامین کننده وجوه، فاینانسر مالی می‌گویند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
فاینانس  (اعتبار اسنادی بلند مدت)
ریفاینانس (اعتبار اسنادی کوتاه مدت)
 تفاوت بین تسهیلات فاینانس و ریفاینانس
نکات ضعف
نکات قوت
پایان

عنوان : فاینانس و ریفاینانس چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 468 کیلوبایت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست , پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست , دانلود پاورپوینت فاینانس و ریفاینانس چیست , پاورپوینت رایگان فاینانس و ریفاینانس چیست , پاورپوینت فاینانس مالی چیست , پاورپوینت ریفاینانس مالی چیست , پاورپوینت اعتبار اسنادی بلند مدت , پاورپوینت اعتبار اسنادی کوتاه مدت , پاورپوینت تعریف فاینانس مالی , پاورپوینت تعریف ریفاینانس مالی , دانلود فاینانس و ریفاینانس چیست , فای

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب