X
تبلیغات
امروز: جمعه 24 آذر 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی

پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزیدسته: اقتصاد
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 589 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 42

پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و کشاورزی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی


پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، کشاورزی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اقتصاد کشاورزی به مجموعه‌ای از علوم و روش‌ها اطلاق می‌شود که عوامل اقتصادی موثر در امور کشاورزی، روابط اقتصادی موجود بین عوامل تولید کشاورزی، و کاربرد اصول اقتصادی در تولید و توسعه  کشاورزی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. به بیان دیگر، اقتصاد کشاورزی عبارت از کاربرد اصول و نظریه‌های اقتصاد عمومی در فرآیند تولید، مبادله، توزیع، و مصرف مواد غذایی و مواد خام اولیه مورد نیاز سایر بخش‌هاست. بر این اساس میتوان نتیجه گرفت که اقتصاد کشاورزی روشهای چگونگی استفاده مطلوب و بهینه از منابع طبیعی در بخش کشاورزی را از طریق شیوه ها و ابزار کار آمد خود مورد مطالعه قرار می‌دهد.

هدف از ایجاد این رشته، تربیت نیروهای متخصص و کارآمدی است که بتوانند با تکیه بر دانش و اندوخته‌های علمی وتجارب عملی خود به عنوان کارشناس اقتصاد کشاورزی به تهیه و تدوین طرح‌های توسعه کشاورزی و ارزیابی اقتصادی آنها در سطوح مختلف منطقه‌ای و یا ملی بپردازند. و همچنین از طریق بکارگیری روش‌های تجزیه و تحلیل کمی و ارائه مدلهای ریاضی در حل مسائل و مشکلات تولید، توزیع، و مصرف مواد غذایی و مواد خام، راهکارهای مناسبی را ارائه می‌نمایند.

متخصصان اقتصاد کشاورزی در فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی مرتبط با مسائل اقتصادی بخش کشاورزی نیز می‌توانند همکاری نمایند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
اهمیت و جایگاه در جامعه
توانایی‌های لازم برای داوطلبان و فارغ‌التحصیلان
موقعیت‌های شغلی و محل‌های کار
پایان

عنوان : معرفی رشته اقتصاد کشاورزی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 592 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , دانلود پاورپوینت معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , پاورپوینت رایگان معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , دانلود پاورپوینت رایگان معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , پاورپوینت رشته مهندسی اقتصاد كشاورزی , دانلود پاورپوینت رشته مهندسی اقتصاد كشاورزی , دانلود معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , معرفی رشته اقتصاد کشاورزی , تحقیق معرفی رشته اقتصاد کشاو

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب