X
تبلیغات
امروز: جمعه 24 آذر 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیستدسته: اقتصاد
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 477 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 46

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و کشاورزی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، کشاورزی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مفهوم  IRRI

مؤسسه تحقیقات بین المللی برنج (IRRI) یك سازمان آموزشی تحقیقاتی و مستقل می باشد كه در بیش از ده كشور دارای دفتر نمایندگی است . هدف اصلی این موسسه یافتن روش های پایدار برای اصلاح وضعیت معیشتی حال و آینده زارعان فقیر ، مصرف كنندگان برنج و در عین حال حفاظت از محیط زیست است . بیشترین فعالیت IRRI همكاری با موسساتی است كه در خصوص توسعه و تحقیقات برنج ، جوامع زراعی مربوط به برنج و نیز تولیدكنندگان برنج اقدام می كنند .

IRRI  در سال ۱۹۶۰ به وسیله Ford و Rockefeller و با همكاری دولت فیلیپین تاسیس گردید . فعالیت های تحقیقاتی این موسسه در سال ۱۹۶۲ آغاز و هم اكنون برآورد می شود این تحقیقات شامل نیمی از جمعیت جهان باشد .

مراكز تحقیقاتی موسسه IRRI دارای آزمایشگاه و امكانات آموزشی در سطح ۲۵۲ هكتار مزرعه آموزشی و در محوطه دانشگاه فیلیپین Los Banos می باشد كه حدود ۶۰ كیلومتری جنوب مانیل پایتخت كشور فیلیپین واقع است . در كنار تحقیقات صورت گرفته بر روی برنج ، IRRI  در جوامع محلی فعالیت در زمینه آموزش و پژوهش و فعالیت های عملی پیرامون كسب درآمد حاصل از فروش برنج را ایجاد كرده است . همچنین پروژه های كشاورزی را در جوامع مختلف با هم هماهنگ ساخته و نیز شرایط بهبود وضعیت كنونی موسسات وابسته به خود را فراهم می كند .

دلیل وجود یك مركز تحقیقاتی برای برنج تولید برنج یكی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی قابل بحث بر روی كره زمین است . تقریبا نیمی از مردم در دنیا ، حداقل یك بار در روز برنج مصرف می كنند . بسیاری از این مصرف كنندگان برنج در میان فقیرترین ملل جهان قرار دارند . به دلیل اهمیت این گیاه زراعی برای تامین نیاز غذایی ، موفقیت در افزایش تولید ، سبب بهبود سطح زندگی كشاورزان همچنین به دلیل این كه مزارع برنج ۱۱ درصد از اراضی قابل كشت در سراسر دنیا را به خود اختصاص داده ، تحقیقات پیرامون اصلاح تولید و تاثیر آن برروی محیط زیست امری حیاتی است .

موسسه IRRI با هدف كمك به زارعان فقیر در كشورهای در حال توسعه ، پرورش و تولید برنج بیشتر در زمین كمتر ، استفاده از آب كمتر ، نیروی كار كمتر و استفاده از نهاده های شیمیایی كمتر تاسیس شد

و ...

فهرست مطالب

مفهوم  IRRI
سرمایه گذاران  IRRI
گروه مشاوره بین المللی تحقیقات كشاورزی
چالش ها
چالش های آینده  IRRI
پایان

عنوان : سازمان بین المللی IRRI چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 480 کیلوبایت

تعداد صفحات : 46

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست , پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست , دانلود پاورپوینت سازمان بین المللی IRRI چیست , پاورپوینت رایگان سازمان بین المللی IRRI چیست , دانلود پاورپوینت رایگان سازمان بین المللی IRRI چیست , پاورپوینت مؤسسه تحقیقات بین المللی برنج , دانلود پاورپوینت مؤسسه تحقیقات بین المللی برنج , پاورپوینت تعریف IRRI , دانلود پاورپوینت تعریف IRRI , پاورپوینت مفهوم IRRI چیست

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب